Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4841 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 78000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  1 857 $

Ціна: 143000 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  1 666 $

Ціна: 250000 $

Ціна: 37000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 7/7 поверх
  • Ціна за м2  1 057 $

Ціна: 49400 $

  • 1 кім. квартира, 34 кв. м., 20/24 поверх
  • Ціна за м2  1 452 $

Ціна: 34000 $

  • 1 кім. квартира, 34 кв. м., 16/25 поверх
  • Ціна за м2  1 000 $

Ціна: 124000 $

Ціна: 130000 $

  • 1 кім. квартира, 34 кв. м., 8/16 поверх
  • Ціна за м2  3 823 $

Ціна: 90761 $

  • 1 кім. квартира, 58 кв. м., 3/13 поверх
  • Ціна за м2  1 564 $

Ціна: 40500 $

  • 1 кім. квартира, 34 кв. м., 5/24 поверх
  • Ціна за м2  1 191 $

Ціна: 82000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 12/12 поверх
  • Ціна за м2  2 157 $

Ціна: 135000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 4/10 поверх
  • Ціна за м2  2 872 $

Ціна: 80000 $

Ціна: 27500 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 6/10 поверх
  • Ціна за м2  687 $

Ціна: 47000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 16/20 поверх
  • Ціна за м2  1 093 $