Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4841 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 135000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 3/26 поверх
  • Ціна за м2  2 812 $

Ціна: 130000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 20/26 поверх
  • Ціна за м2  3 023 $

Ціна: 186000 $

Ціна: 23000 $

  • 1 кім. квартира, 25 кв. м., 6/26 поверх
  • Ціна за м2  920 $

Ціна: 27000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 15/26 поверх
  • Ціна за м2  658 $

Ціна: 95000 $

  • 1 кім. квартира, 32 кв. м., 15/25 поверх
  • Ціна за м2  2 968 $

Ціна: 135000 $

  • 1 кім. квартира, 56 кв. м., 15/26 поверх
  • Ціна за м2  2 410 $

Ціна: 75000 $

Ціна: 50999 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 10/15 поверх
  • Ціна за м2  1 040 $

Ціна: 60000 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  1 224 $

Ціна: 51000 $

  • 1 кім. квартира, 38.2 кв. м., 8/25 поверх
  • Ціна за м2  1 335 $

Ціна: 86000 $

  • 1 кім. квартира, 46,4 кв. м., 4/27 поверх
  • Ціна за м2  1 853 $

Ціна: 35000 $

  • 1 кім. квартира, 30 кв. м., 8/26 поверх
  • Ціна за м2  1 166 $

Ціна: 40000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 10/12 поверх
  • Ціна за м2  1 000 $

Ціна: 87800 $

Ціна: 52900 $

  • 1 кім. квартира, 38.5 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  1 374 $