Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4841 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 53000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 12/21 поверх
  • Ціна за м2  1 394 $

Ціна: 32000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  711 $

Ціна: 44900 $

Ціна: 32500 $

  • 1 кім. квартира, 22 кв. м., 6/6 поверх
  • Ціна за м2  1 477 $

Ціна: 40000 $

  • 1 кім. квартира, 34 кв. м., 4/24 поверх
  • Ціна за м2  1 176 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 4/6 поверх
  • Ціна за м2  1 857 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 55 кв. м., 12/17 поверх
  • Ціна за м2  1 000 $

Ціна: 60000 $

  • 1 кім. квартира, 24,3 кв. м., 12/26 поверх
  • Ціна за м2  2 469 $

Ціна: 70000 $

Ціна: 111000 $

  • 1 кім. квартира, 55 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  2 018 $

Ціна: 64700 $

Ціна: 29900 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 6/10 поверх
  • Ціна за м2  650 $

Ціна: 79000 $

  • 1 кім. квартира, 47,7 кв. м., 5/12 поверх
  • Ціна за м2  1 656 $

Ціна: 62000 $

  • 1 кім. квартира, 51 кв. м., 10/12 поверх
  • Ціна за м2  1 215 $

Ціна: 56000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  1 244 $

Ціна: 279000 $

  • 1 кім. квартира, 83 кв. м., 1/24 поверх
  • Ціна за м2  3 361 $

Ціна: 93000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 15/25 поверх
  • Ціна за м2  2 162 $

Ціна: 70000 $