Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4841 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 37000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 2/10 поверх
  • Ціна за м2  840 $

Ціна: 32000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  695 $

Ціна: 67000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  1 595 $

Ціна: 53000 $

  • 1 кім. квартира, 37.5 кв. м., 19/25 поверх
  • Ціна за м2  1 413 $

Ціна: 70000 $

  • 1 кім. квартира, 36 кв. м., 10/14 поверх
  • Ціна за м2  1 944 $

Ціна: 25000 $

Ціна: 51156 $

  • 1 кім. квартира, 41,76 кв. м., 3/19 поверх
  • Ціна за м2  1 225 $

Ціна: 69999 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 5/22 поверх
  • Ціна за м2  1 891 $

Ціна: 110000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 5/8 поверх
  • Ціна за м2  2 558 $

Ціна: 47500 $

  • 1 кім. квартира, 32.2 кв. м., 22/24 поверх
  • Ціна за м2  1 475 $

Ціна: 27000 $

  • 1 кім. квартира, 36 кв. м., 6/9 поверх
  • Ціна за м2  750 $

Ціна: 34500 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 1/10 поверх
  • Ціна за м2  766 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 5/24 поверх
  • Ціна за м2  1 309 $

Ціна: 137000 $

  • 1 кім. квартира, 64 кв. м., 13/25 поверх
  • Ціна за м2  2 140 $

Ціна: 85000 $

  • 1 кім. квартира, 60 кв. м., 7/12 поверх
  • Ціна за м2  1 416 $

Ціна: 50500 $

  • 1 кім. квартира, 64 кв. м., 10/17 поверх
  • Ціна за м2  789 $

Ціна: 59000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 4/8 поверх
  • Ціна за м2  1 475 $