Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4841 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 75000 $

  • 1 кім. квартира, 48,5 кв. м., 6/25 поверх
  • Ціна за м2  1 546 $

Ціна: 64000 $

  • 1 кім. квартира, 51 кв. м., 11/24 поверх
  • Ціна за м2  1 254 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 42.7 кв. м., 2/25 поверх
  • Ціна за м2  1 522 $

Ціна: 69800 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 21/25 поверх
  • Ціна за м2  1 886 $

Ціна: 72000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 17/23 поверх
  • Ціна за м2  1 800 $

Ціна: 75000 $

Ціна: 69000 $

Ціна: 85000 $

  • 1 кім. квартира, 33 кв. м., 7/12 поверх
  • Ціна за м2  2 575 $

Ціна: 95000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 7/25 поверх
  • Ціна за м2  2 159 $

Ціна: 129000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 16/26 поверх
  • Ціна за м2  2 866 $

Ціна: 54000 $

  • 1 кім. квартира, 36.6 кв. м., 8/26 поверх
  • Ціна за м2  1 475 $

Ціна: 110000 $

Ціна: 155000 $

  • 1 кім. квартира, 86 кв. м., 1/12 поверх
  • Ціна за м2  1 802 $

Ціна: 54000 $

  • 1 кім. квартира, 36.6 кв. м., 8/26 поверх
  • Ціна за м2  1 475 $

Ціна: 115000 $

  • 1 кім. квартира, 52 кв. м., 4/10 поверх
  • Ціна за м2  2 211 $

Ціна: 32000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 3/10 поверх
  • Ціна за м2  727 $

Ціна: 25500 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 16/25 поверх
  • Ціна за м2  689 $

Ціна: 85000 $

  • 1 кім. квартира, 33 кв. м., 12/24 поверх
  • Ціна за м2  2 575 $