Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4841 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 43000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 4/10 поверх
  • Ціна за м2  955 $

Ціна: 122500 $

  • 1 кім. квартира, 52 кв. м., 24/24 поверх
  • Ціна за м2  2 355 $

Ціна: 90000 $

Ціна: 193000 $

Ціна: 105000 $

  • 1 кім. квартира, 51 кв. м., 6/10 поверх
  • Ціна за м2  2 058 $

Ціна: 87000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 4/28 поверх
  • Ціна за м2  1 891 $

Ціна: 59000 $

  • 1 кім. квартира, 50 кв. м., 4/25 поверх
  • Ціна за м2  1 180 $

Ціна: 48000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 13/17 поверх
  • Ціна за м2  1 000 $

Ціна: 118000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  2 565 $

Ціна: 118000 $

  • 1 кім. квартира, 70 кв. м., 8/17 поверх
  • Ціна за м2  1 685 $

Ціна: 18000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  439 $

Ціна: 61750 $

  • 1 кім. квартира, 49,81 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  1 239 $

Ціна: 21180 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 13/24 поверх
  • Ціна за м2  605 $

Ціна: 29025 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 13/24 поверх
  • Ціна за м2  763 $

Ціна: 79000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 8/15 поверх
  • Ціна за м2  1 680 $

Ціна: 99000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 1/4 поверх
  • Ціна за м2  2 250 $