Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4841 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 77250 $

Ціна: 63000 $

Ціна: 62000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 8/12 поверх
  • Ціна за м2  1 291 $

Ціна: 52290 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 7/21 поверх
  • Ціна за м2  1 376 $

Ціна: 26250 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 11/22 поверх
  • Ціна за м2  750 $

Ціна: 99500 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 26/32 поверх
  • Ціна за м2  2 030 $

Ціна: 72000 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 10/25 поверх
  • Ціна за м2  1 469 $

Ціна: 72800 $

Ціна: 46500 $

Ціна: 100000 $

Ціна: 45000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 14/24 поверх
  • Ціна за м2  957 $

Ціна: 33100 $

  • 1 кім. квартира, 40,3 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  821 $

Ціна: 63420 $

Ціна: 44500 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 4/25 поверх
  • Ціна за м2  1 171 $

Ціна: 55000 $

Ціна: 77000 $

Ціна: 57000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 3/14 поверх
  • Ціна за м2  1 628 $

Ціна: 37000 $