Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4841 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 139000 $

  • 1 кім. квартира, 72 кв. м., 8/22 поверх
  • Ціна за м2  1 930 $

Ціна: 39950 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 15/24 поверх
  • Ціна за м2  887 $

Ціна: 87000 $

Ціна: 56500 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 4/7 поверх
  • Ціна за м2  1 255 $

Ціна: 78000 $

  • 1 кім. квартира, 37,6 кв. м., 9/9 поверх
  • Ціна за м2  2 074 $

Ціна: 85000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 24/26 поверх
  • Ціна за м2  1 976 $

Ціна: 120000 $

  • 1 кім. квартира, 54 кв. м., 20/34 поверх
  • Ціна за м2  2 222 $

Ціна: 31250 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 2/14 поверх
  • Ціна за м2  744 $

Ціна: 28000 $

  • 1 кім. квартира, 32 кв. м., 20/24 поверх
  • Ціна за м2  875 $

Ціна: 64800 $

  • 1 кім. квартира, 29 кв. м., 4/7 поверх
  • Ціна за м2  2 234 $

Ціна: 25000 $

  • 1 кім. квартира, 34 кв. м., 6/22 поверх
  • Ціна за м2  735 $

Ціна: 56000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 2/6 поверх
  • Ціна за м2  1 244 $

Ціна: 103000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 2/12 поверх
  • Ціна за м2  2 340 $

Ціна: 87773 $

  • 1 кім. квартира, 67 кв. м., 7/15 поверх
  • Ціна за м2  1 310 $

Ціна: 68000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 5/20 поверх
  • Ціна за м2  1 545 $

Ціна: 28000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 4/9 поверх
  • Ціна за м2  636 $