Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4841 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 50000 $

  • 1 кім. квартира, 40.8 кв. м., 3/24 поверх
  • Ціна за м2  1 225 $

Ціна: 54000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 14/26 поверх
  • Ціна за м2  1 350 $

Ціна: 59000 $

Ціна: 63900 $

  • 1 кім. квартира, 51 кв. м., 8/24 поверх
  • Ціна за м2  1 252 $

Ціна: 26100 $

  • 1 кім. квартира, 29 кв. м., 8/19 поверх
  • Ціна за м2  900 $

Ціна: 35000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 6/25 поверх
  • Ціна за м2  1 000 $

Ціна: 115000 $

  • 1 кім. квартира, 60 кв. м., 8/8 поверх
  • Ціна за м2  1 916 $

Ціна: 36000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 15/20 поверх
  • Ціна за м2  878 $

Ціна: 73000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  1 871 $

Ціна: 59950 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 18/20 поверх
  • Ціна за м2  1 332 $

Ціна: 50500 $

  • 1 кім. квартира, 36 кв. м., 21/26 поверх
  • Ціна за м2  1 402 $

Ціна: 67000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 22/25 поверх
  • Ціна за м2  1 558 $

Ціна: 74500 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 2/10 поверх
  • Ціна за м2  1 862 $

Ціна: 29000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 11/25 поверх
  • Ціна за м2  743 $

Ціна: 1764000 грн

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 5/10 поверх
  • Ціна за м2  45 230 грн