Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4837 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 52 кв. м., 12/24 поверх
  • Ціна за м2  1 250 $

Ціна: 54500 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 20/25 поверх
  • Ціна за м2  1 397 $

Ціна: 67800 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 8/16 поверх
  • Ціна за м2  1 614 $

Ціна: 115000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 10/22 поверх
  • Ціна за м2  2 500 $

Ціна: 105000 $

Ціна: 24000 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 7/22 поверх
  • Ціна за м2  648 $

Ціна: 57600 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 4/23 поверх
  • Ціна за м2  1 200 $

Ціна: 168850 $

  • 1 кім. квартира, 153 кв. м., 10/26 поверх
  • Ціна за м2  1 103 $

Ціна: 60060 $

  • 1 кім. квартира, 57 кв. м., 11/12 поверх
  • Ціна за м2  1 053 $

Ціна: 80000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 6/25 поверх
  • Ціна за м2  1 777 $

Ціна: 52000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 10/26 поверх
  • Ціна за м2  1 485 $

Ціна: 38000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  844 $

Ціна: 77000 $

Ціна: 35872 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 3/13 поверх
  • Ціна за м2  969 $

Ціна: 52000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 2/10 поверх
  • Ціна за м2  1 268 $

Ціна: 95000 $

Ціна: 73000 $