Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4862 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 74000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 7/7 поверх
  • Ціна за м2  1 574 $

Ціна: 52000 $

  • 1 кім. квартира, 73 кв. м., 11/11 поверх
  • Ціна за м2  712 $

Ціна: 54000 $

  • 1 кім. квартира, 50 кв. м., 1/10 поверх
  • Ціна за м2  1 080 $

Ціна: 62000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 4/10 поверх
  • Ціна за м2  1 550 $

Ціна: 54000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  1 317 $

Ціна: 53300 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 8/25 поверх
  • Ціна за м2  1 402 $

Ціна: 62500 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  1 388 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 15/25 поверх
  • Ціна за м2  1 666 $

Ціна: 51000 $

  • 1 кім. квартира, 36 кв. м., 18/25 поверх
  • Ціна за м2  1 416 $

Ціна: 37000 $

  • 1 кім. квартира, 36 кв. м., 1/5 поверх
  • Ціна за м2  1 027 $

Ціна: 64000 $

  • 1 кім. квартира, 55 кв. м., 6/10 поверх
  • Ціна за м2  1 163 $

Ціна: 157000 $

  • 1 кім. квартира, 62 кв. м., 2/2 поверх
  • Ціна за м2  2 532 $

Ціна: 62500 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  1 388 $

Ціна: 74000 $

  • 1 кім. квартира, 50 кв. м., 23/26 поверх
  • Ціна за м2  1 480 $

Ціна: 72000 $