Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4862 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 23500 $

  • 1 кім. квартира, 34 кв. м., 16/24 поверх
  • Ціна за м2  691 $

Ціна: 60000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  1 714 $

Ціна: 120000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 4/25 поверх
  • Ціна за м2  2 790 $

Ціна: 57000 $

  • 1 кім. квартира, 33 кв. м., 2/4 поверх
  • Ціна за м2  1 727 $

Ціна: 53000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 2/3 поверх
  • Ціна за м2  1 177 $

Ціна: 30300 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  721 $

Ціна: 42000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 14/19 поверх
  • Ціна за м2  1 050 $

Ціна: 53000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 2/3 поверх
  • Ціна за м2  1 177 $

Ціна: 49000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 16/26 поверх
  • Ціна за м2  1 225 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 24 кв. м., 4/10 поверх
  • Ціна за м2  2 291 $

Ціна: 53700 $

Ціна: 65745 $

  • 1 кім. квартира, 48.7 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  1 350 $

Ціна: 21500 $

  • 1 кім. квартира, 18,50 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  1 162 $

Ціна: 40000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  1 000 $

Ціна: 70000 $

  • 1 кім. квартира, 44,6 кв. м., 3/7 поверх
  • Ціна за м2  1 569 $