Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4864 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 80000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 4/10 поверх
  • Ціна за м2  1 860 $

Ціна: 45000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  1 097 $

Ціна: 124800 $

  • 1 кім. квартира, 50 кв. м., 4/7 поверх
  • Ціна за м2  2 496 $

Ціна: 41600 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 7/9 поверх
  • Ціна за м2  1 040 $

Ціна: 54000 $

Ціна: 125000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 12/26 поверх
  • Ціна за м2  2 777 $

Ціна: 89000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 4/8 поверх
  • Ціна за м2  1 977 $

Ціна: 56500 $

Ціна: 105000 $

  • 1 кім. квартира, 66 кв. м., 10/32 поверх
  • Ціна за м2  1 590 $

Ціна: 39217 $

Ціна: 42000 $

Ціна: 48000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 2/6 поверх
  • Ціна за м2  1 230 $

Ціна: 65500 $

Ціна: 80000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 20/26 поверх
  • Ціна за м2  1 951 $

Ціна: 47900 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 8/11 поверх
  • Ціна за м2  1 019 $

Ціна: 56000 $

Ціна: 120000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 10/25 поверх
  • Ціна за м2  2 666 $

Ціна: 100000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 5/25 поверх
  • Ціна за м2  2 222 $

Ціна: 75000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 24/24 поверх
  • Ціна за м2  1 973 $

Ціна: 80000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 24/26 поверх
  • Ціна за м2  1 702 $