Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4861 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 75000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 2/4 поверх
  • Ціна за м2  1 595 $

Ціна: 130500 $

  • 1 кім. квартира, 52,20 кв. м., 3/5 поверх
  • Ціна за м2  2 500 $

Ціна: 66500 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 2/4 поверх
  • Ціна за м2  1 583 $

Ціна: 100000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  2 380 $

Ціна: 33000 $

  • 1 кім. квартира, 31 кв. м., 2/5 поверх
  • Ціна за м2  1 064 $

Ціна: 58900 $

Ціна: 26000 $

  • 1 кім. квартира, 27 кв. м., 18/26 поверх
  • Ціна за м2  962 $

Ціна: 71000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 10/16 поверх
  • Ціна за м2  1 775 $

Ціна: 39000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  847 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 16/25 поверх
  • Ціна за м2  1 195 $

Ціна: 190500 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 6/10 поверх
  • Ціна за м2  3 968 $

Ціна: 115000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 1/9 поверх
  • Ціна за м2  2 613 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 22/25 поверх
  • Ціна за м2  1 375 $

Ціна: 64500 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 9/11 поверх
  • Ціна за м2  1 573 $

Ціна: 102000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 6/14 поверх
  • Ціна за м2  2 428 $

Ціна: 80253 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 16/16 поверх
  • Ціна за м2  1 671 $