Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4862 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 80253 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 16/16 поверх
  • Ціна за м2  1 671 $

Ціна: 69000 $

Ціна: 33000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 5/23 поверх
  • Ціна за м2  846 $

Ціна: 29000 $

  • 1 кім. квартира, 24 кв. м., 4/4 поверх
  • Ціна за м2  1 208 $

Ціна: 60099 $

  • 1 кім. квартира, 36 кв. м., 6/6 поверх
  • Ціна за м2  1 669 $

Ціна: 125900 $

Ціна: 68994 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 15/17 поверх
  • Ціна за м2  1 604 $

Ціна: 58100 $

  • 1 кім. квартира, 32 кв. м., 7/18 поверх
  • Ціна за м2  1 815 $

Ціна: 35000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 6/25 поверх
  • Ціна за м2  1 000 $

Ціна: 67978 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 8/8 поверх
  • Ціна за м2  1 580 $

Ціна: 66816 $

Ціна: 52200 $

  • 1 кім. квартира, 40.98 кв. м., 8/14 поверх
  • Ціна за м2  1 273 $

Ціна: 64500 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 9/11 поверх
  • Ціна за м2  1 573 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 32 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  2 031 $

Ціна: 26000 $

  • 1 кім. квартира, 22 кв. м., 3/4 поверх
  • Ціна за м2  1 181 $

Ціна: 115000 $

Ціна: 58000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 1/5 поверх
  • Ціна за м2  1 526 $

Ціна: 69000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 23/25 поверх
  • Ціна за м2  1 682 $

Ціна: 75000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 2/12 поверх
  • Ціна за м2  1 630 $