Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4862 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 46000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  1 095 $

Ціна: 126000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 15/22 поверх
  • Ціна за м2  2 625 $

Ціна: 52000 $

  • 1 кім. квартира, 30 кв. м., 2/6 поверх
  • Ціна за м2  1 733 $

Ціна: 68000 $

Ціна: 51000 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 4/6 поверх
  • Ціна за м2  1 378 $

Ціна: 114000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 9/14 поверх
  • Ціна за м2  2 533 $

Ціна: 79900 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 3/10 поверх
  • Ціна за м2  1 902 $

Ціна: 75000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 1/6 поверх
  • Ціна за м2  1 973 $

Ціна: 129999 $

Ціна: 68556 $

  • 1 кім. квартира, 52 кв. м., 21/28 поверх
  • Ціна за м2  1 318 $

Ціна: 60000 $

  • 1 кім. квартира, 24 кв. м., 1/9 поверх
  • Ціна за м2  2 500 $

Ціна: 127000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 12/25 поверх
  • Ціна за м2  2 760 $

Ціна: 75000 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  2 027 $

Ціна: 75000 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  2 027 $

Ціна: 68000 $

Ціна: 68000 $

Ціна: 87500 $

  • 1 кім. квартира, 50 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  1 750 $

Ціна: 45360 $

Ціна: 70000 $

Ціна: 32000 $

  • 1 кім. квартира, 30 кв. м., 16/26 поверх
  • Ціна за м2  1 066 $

Ціна: 62900 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 13/28 поверх
  • Ціна за м2  1 367 $