Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4846 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 11/13 поверх
  • Ціна за м2  1 326 $

Ціна: 128000 $

Ціна: 18000 $

  • 1 кім. квартира, 19 кв. м., 3/5 поверх
  • Ціна за м2  947 $

Ціна: 29000 $

  • 1 кім. квартира, 23,6 кв. м., 8/12 поверх
  • Ціна за м2  1 228 $

Ціна: 58000 $

Ціна: 105000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 14/25 поверх
  • Ціна за м2  2 560 $

Ціна: 80266 $

  • 1 кім. квартира, 60 кв. м., 8/16 поверх
  • Ціна за м2  1 337 $

Ціна: 70000 $

  • 1 кім. квартира, 58 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  1 206 $

Ціна: 58461 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 5/18 поверх
  • Ціна за м2  1 328 $

Ціна: 74400 $

  • 1 кім. квартира, 52 кв. м., 15/16 поверх
  • Ціна за м2  1 430 $

Ціна: 105000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 4/9 поверх
  • Ціна за м2  2 282 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 31 кв. м., 24/26 поверх
  • Ціна за м2  2 096 $

Ціна: 160000 $

  • 1 кім. квартира, 54 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  2 962 $

Ціна: 49500 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 5/10 поверх
  • Ціна за м2  1 010 $