Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4846 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 59000 $

Ціна: 123000 $

Ціна: 111780 $

  • 1 кім. квартира, 55 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  2 032 $

Ціна: 79000 $

Ціна: 61392 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 2/10 поверх
  • Ціна за м2  1 615 $

Ціна: 61000 $

  • 1 кім. квартира, 24 кв. м., 1/4 поверх
  • Ціна за м2  2 541 $

Ціна: 128000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 3/10 поверх
  • Ціна за м2  2 909 $

Ціна: 90000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  2 000 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 1/10 поверх
  • Ціна за м2  1 375 $

Ціна: 85000 $

Ціна: 99600 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  2 490 $

Ціна: 55000 $

Ціна: 78000 $

Ціна: 62000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 7/11 поверх
  • Ціна за м2  1 631 $

Ціна: 89000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 3/10 поверх
  • Ціна за м2  2 542 $

Ціна: 39500 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  987 $

Ціна: 72000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 4/10 поверх
  • Ціна за м2  1 800 $

Ціна: 62500 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 2/10 поверх
  • Ціна за м2  1 302 $

Ціна: 95000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 3/10 поверх
  • Ціна за м2  2 500 $

Ціна: 34020 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 8/11 поверх
  • Ціна за м2  919 $