Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4846 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 39000 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 10/19 поверх
  • Ціна за м2  1 222 $

Ціна: 71000 $

  • 1 кім. квартира, 51 кв. м., 6/9 поверх
  • Ціна за м2  1 392 $

Ціна: 130000 $

  • 1 кім. квартира, 61 кв. м., 11/24 поверх
  • Ціна за м2  2 131 $

Ціна: 68145 $

Ціна: 142000 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 15/26 поверх
  • Ціна за м2  2 897 $

Ціна: 64000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 2/10 поверх
  • Ціна за м2  1 391 $

Ціна: 35000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 4/9 поверх
  • Ціна за м2  795 $

Ціна: 74000 $

  • 1 кім. квартира, 51,74 кв. м., 6/10 поверх
  • Ціна за м2  1 430 $

Ціна: 110000 $

Ціна: 68000 $

Ціна: 79032 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 4/9 поверх
  • Ціна за м2  1 796 $

Ціна: 59000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 18/20 поверх
  • Ціна за м2  1 255 $

Ціна: 98000 $

  • 1 кім. квартира, 50 кв. м., 1/7 поверх
  • Ціна за м2  1 960 $

Ціна: 114000 $

  • 1 кім. квартира, 58 кв. м., 1/7 поверх
  • Ціна за м2  1 965 $

Ціна: 120000 $

  • 1 кім. квартира, 60 кв. м., 17/21 поверх
  • Ціна за м2  2 000 $

Ціна: 150660 $

  • 1 кім. квартира, 56 кв. м., 1/5 поверх
  • Ціна за м2  2 690 $

Ціна: 36000 $

Ціна: 84000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 3/4 поверх
  • Ціна за м2  1 826 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 10/11 поверх
  • Ціна за м2  1 585 $