Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4846 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 34000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  790 $

Ціна: 56500 $

  • 1 кім. квартира, 36 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  1 569 $

Ціна: 53000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 2/26 поверх
  • Ціна за м2  1 104 $

Ціна: 81000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 4/10 поверх
  • Ціна за м2  2 025 $

Ціна: 92500 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  2 312 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  1 382 $

Ціна: 83000 $

Ціна: 63000 $

  • 1 кім. квартира, 51 кв. м., 12/12 поверх
  • Ціна за м2  1 235 $

Ціна: 32500 $

Ціна: 87000 $

Ціна: 60000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 5/9 поверх
  • Ціна за м2  1 304 $

Ціна: 57000 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 7/12 поверх
  • Ціна за м2  1 540 $

Ціна: 60871 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 1/11 поверх
  • Ціна за м2  1 484 $

Ціна: 75000 $

Ціна: 30000 $

  • 1 кім. квартира, 19 кв. м., 12/13 поверх
  • Ціна за м2  1 578 $

Ціна: 60000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 6/26 поверх
  • Ціна за м2  1 276 $

Ціна: 86383 $

  • 1 кім. квартира, 46,82 кв. м., 9/34 поверх
  • Ціна за м2  1 845 $

Ціна: 57000 $

Ціна: 63500 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 6/11 поверх
  • Ціна за м2  1 476 $

Ціна: 61000 $