Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4846 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 58400 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 3/7 поверх
  • Ціна за м2  1 297 $

Ціна: 48300 $

Ціна: 26000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  742 $

Ціна: 26000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  742 $

Ціна: 26000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 1/10 поверх
  • Ціна за м2  742 $

Ціна: 65016 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 3/6 поверх
  • Ціна за м2  1 413 $

Ціна: 84000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 1/12 поверх
  • Ціна за м2  2 153 $

Ціна: 33907 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 4/10 поверх
  • Ціна за м2  737 $

Ціна: 115759 $

  • 1 кім. квартира, 50 кв. м., 7/26 поверх
  • Ціна за м2  2 315 $

Ціна: 78000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 7/9 поверх
  • Ціна за м2  2 000 $

Ціна: 58000 $

  • 1 кім. квартира, 51 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  1 137 $

Ціна: 40096 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  835 $

Ціна: 125000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 4/9 поверх
  • Ціна за м2  3 048 $

Ціна: 92500 $

Ціна: 153000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 10/16 поверх
  • Ціна за м2  3 642 $

Ціна: 48000 $

  • 1 кім. квартира, 47,64 кв. м., 4/6 поверх
  • Ціна за м2  1 007 $

Ціна: 58500 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 6/10 поверх
  • Ціна за м2  1 539 $