Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4862 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 80000 $

Ціна: 85000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 12/15 поверх
  • Ціна за м2  1 808 $

Ціна: 56000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 5/10 поверх
  • Ціна за м2  1 400 $

Ціна: 87000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 6/10 поверх
  • Ціна за м2  2 485 $

Ціна: 115000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 18/25 поверх
  • Ціна за м2  2 674 $

Ціна: 68000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  1 942 $

Ціна: 97000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 3/10 поверх
  • Ціна за м2  2 020 $

Ціна: 104500 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 33 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  1 969 $

Ціна: 94000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 2/10 поверх
  • Ціна за м2  2 000 $

Ціна: 87162 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 7/15 поверх
  • Ціна за м2  2 027 $

Ціна: 48128 $

  • 1 кім. квартира, 32 кв. м., 5/8 поверх
  • Ціна за м2  1 504 $

Ціна: 86925 $

  • 1 кім. квартира, 57 кв. м., 2/3 поверх
  • Ціна за м2  1 525 $

Ціна: 63000 $

Ціна: 33000 $

  • 1 кім. квартира, 14 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  2 357 $

Ціна: 83122 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 7/15 поверх
  • Ціна за м2  1 889 $

Ціна: 89500 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  1 988 $

Ціна: 64491 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 1/5 поверх
  • Ціна за м2  1 316 $