Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4846 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 116660 $

  • 1 кім. квартира, 58 кв. м., 7/9 поверх
  • Ціна за м2  2 011 $

Ціна: 102000 $

  • 1 кім. квартира, 61 кв. м., 10/12 поверх
  • Ціна за м2  1 672 $

Ціна: 57000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 15/17 поверх
  • Ціна за м2  1 390 $

Ціна: 160000 $

  • 1 кім. квартира, 52 кв. м., 14/36 поверх
  • Ціна за м2  3 076 $

Ціна: 49300 $

  • 1 кім. квартира, 53 кв. м., 4/10 поверх
  • Ціна за м2  930 $

Ціна: 72000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 5/12 поверх
  • Ціна за м2  2 057 $

Ціна: 124000 $

  • 1 кім. квартира, 59 кв. м., 7/12 поверх
  • Ціна за м2  2 101 $

Ціна: 46000 $

Ціна: 79900 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 6/9 поверх
  • Ціна за м2  1 700 $

Ціна: 118828 $

Ціна: 71000 $

  • 1 кім. квартира, 56 кв. м., 1/4 поверх
  • Ціна за м2  1 267 $

Ціна: 67500 $

Ціна: 105000 $

Ціна: 53000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 2/7 поверх
  • Ціна за м2  1 292 $

Ціна: 103000 $

Ціна: 48000 $

Ціна: 32900 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  747 $

Ціна: 43000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 4/10 поверх
  • Ціна за м2  1 048 $

Ціна: 33000 $