Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4846 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 91000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  2 333 $

Ціна: 141000 $

  • 1 кім. квартира, 53 кв. м., 13/15 поверх
  • Ціна за м2  2 660 $

Ціна: 3526000 грн

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 7/9 поверх
  • Ціна за м2  82 000 грн

Ціна: 62850 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 5/11 поверх
  • Ціна за м2  1 532 $

Ціна: 50500 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 5/9 поверх
  • Ціна за м2  1 052 $

Ціна: 43000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 5/26 поверх
  • Ціна за м2  1 102 $

Ціна: 33000 $

  • 1 кім. квартира, 25 кв. м., 26/28 поверх
  • Ціна за м2  1 320 $

Ціна: 51500 $

Ціна: 59500 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 5/16 поверх
  • Ціна за м2  1 451 $

Ціна: 18500 $

Ціна: 44500 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  946 $

Ціна: 44500 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  946 $

Ціна: 70000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 6/25 поверх
  • Ціна за м2  1 590 $

Ціна: 110000 $

Ціна: 58000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 12/12 поверх
  • Ціна за м2  1 380 $

Ціна: 220000 $

Ціна: 47000 $

  • 1 кім. квартира, 21 кв. м., 1/11 поверх
  • Ціна за м2  2 238 $

Ціна: 68500 $

  • 1 кім. квартира, 44,6 кв. м., 3/7 поверх
  • Ціна за м2  1 535 $