Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4846 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 28000 $

  • 1 кім. квартира, 25 кв. м., 24/28 поверх
  • Ціна за м2  1 120 $

Ціна: 46000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 9/16 поверх
  • Ціна за м2  1 314 $

Ціна: 118500 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 14/25 поверх
  • Ціна за м2  2 693 $

Ціна: 85000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 1/25 поверх
  • Ціна за м2  2 073 $

Ціна: 45000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 11/28 поверх
  • Ціна за м2  1 285 $

Ціна: 119000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 14/25 поверх
  • Ціна за м2  2 704 $

Ціна: 70000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 9/20 поверх
  • Ціна за м2  1 627 $

Ціна: 39000 $

Ціна: 83500 $

  • 1 кім. квартира, 52 кв. м., 15/23 поверх
  • Ціна за м2  1 605 $

Ціна: 17000 $

  • 1 кім. квартира, 22 кв. м., 19/25 поверх
  • Ціна за м2  772 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 21 кв. м., 1/12 поверх
  • Ціна за м2  2 619 $

Ціна: 70000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 9/16 поверх
  • Ціна за м2  1 489 $

Ціна: 82000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 16/24 поверх
  • Ціна за м2  2 157 $

Ціна: 51866 $

  • 1 кім. квартира, 32 кв. м., 26/33 поверх
  • Ціна за м2  1 620 $

Ціна: 115000 $

Ціна: 50000 $

  • 1 кім. квартира, 22 кв. м., 5/27 поверх
  • Ціна за м2  2 272 $

Ціна: 52000 $

Ціна: 69000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 7/16 поверх
  • Ціна за м2  1 682 $

Ціна: 91000 $