Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1
Підібрано 9400 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 95000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 3/5 поверх
  • Ціна за м2  2 065 $

Ціна: 38000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 9/14 поверх
  • Ціна за м2  1 000 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 43.2 кв. м., 11/26 поверх
  • Ціна за м2  1 273 $

Ціна: 41900 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 11/12 поверх
  • Ціна за м2  1 074 $

Ціна: 98000 $

  • 1 кім. квартира, 51 кв. м., 9/16 поверх
  • Ціна за м2  1 921 $

Ціна: 85000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 2/5 поверх
  • Ціна за м2  2 179 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 20/25 поверх
  • Ціна за м2  1 250 $

Ціна: 39500 $

  • 1 кім. квартира, 32 кв. м., 11/16 поверх
  • Ціна за м2  1 234 $

Ціна: 85000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 12/25 поверх
  • Ціна за м2  1 976 $

Ціна: 38000 $

Ціна: 110000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 1/10 поверх
  • Ціна за м2  2 340 $

Ціна: 72000 $

  • 1 кім. квартира, 36 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  2 000 $

Ціна: 32000 $

  • 1 кім. квартира, 22 кв. м., 1/4 поверх
  • Ціна за м2  1 454 $

Ціна: 49900 $

  • 1 кім. квартира, 32 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  1 559 $

Ціна: 33200 $

  • 1 кім. квартира, 22 кв. м., 2/3 поверх
  • Ціна за м2  1 509 $

Ціна: 19900 $

  • 1 кім. квартира, 23 кв. м., 3/6 поверх
  • Ціна за м2  865 $

Ціна: 73000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 4/7 поверх
  • Ціна за м2  1 697 $