Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1
Підібрано 9400 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 42000 $

  • 1 кім. квартира, 33 кв. м., 2/14 поверх
  • Ціна за м2  1 272 $

Ціна: 26500 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 9/16 поверх
  • Ціна за м2  757 $

Ціна: 37146 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 1/9 поверх
  • Ціна за м2  790 $

Ціна: 34500 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 13/15 поверх
  • Ціна за м2  932 $

Ціна: 77000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  1 790 $

Ціна: 67000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 3/15 поверх
  • Ціна за м2  1 675 $

Ціна: 69858 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 25 кв. м., 10/12 поверх
  • Ціна за м2  2 200 $

Ціна: 81500 $

  • 1 кім. квартира, 52 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  1 567 $

Ціна: 53000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 4/10 поверх
  • Ціна за м2  1 152 $

Ціна: 113000 $

Ціна: 77000 $

  • 1 кім. квартира, 61 кв. м., 22/25 поверх
  • Ціна за м2  1 262 $

Ціна: 35500 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 7/12 поверх
  • Ціна за м2  887 $

Ціна: 98000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 6/10 поверх
  • Ціна за м2  2 227 $

Ціна: 44900 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 2/10 поверх
  • Ціна за м2  1 095 $

Ціна: 47900 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 6/9 поверх
  • Ціна за м2  1 294 $

Ціна: 35000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 12/12 поверх
  • Ціна за м2  897 $