Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1
Підібрано 9400 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 81000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 14/25 поверх
  • Ціна за м2  2 131 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 26 кв. м., 3/6 поверх
  • Ціна за м2  2 115 $

Ціна: 59000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 2/16 поверх
  • Ціна за м2  1 552 $

Ціна: 48500 $

  • 1 кім. квартира, 31 кв. м., 1/5 поверх
  • Ціна за м2  1 564 $

Ціна: 16000 $

  • 1 кім. квартира, 20 кв. м., 3/3 поверх
  • Ціна за м2  800 $

Ціна: 45000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 5/10 поверх
  • Ціна за м2  1 153 $

Ціна: 45500 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 3/10 поверх
  • Ціна за м2  1 083 $

Ціна: 80000 $

  • 1 кім. квартира, 30 кв. м., 4/8 поверх
  • Ціна за м2  2 666 $

Ціна: 95000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 3/5 поверх
  • Ціна за м2  2 065 $

Ціна: 105000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 5/9 поверх
  • Ціна за м2  2 386 $

Ціна: 42000 $

  • 1 кім. квартира, 29 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  1 448 $

Ціна: 79900 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 5/18 поверх
  • Ціна за м2  1 997 $

Ціна: 33000 $

  • 1 кім. квартира, 33 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  1 000 $

Ціна: 29000 $

  • 1 кім. квартира, 30 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  966 $

Ціна: 38000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 12/24 поверх
  • Ціна за м2  974 $

Ціна: 265000 $

  • 1 кім. квартира, 64 кв. м., 21/25 поверх
  • Ціна за м2  4 140 $