Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1
Підібрано 9400 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 12999 $

Ціна: 73000 $

  • 1 кім. квартира, 33 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  2 212 $

Ціна: 59900 $

  • 1 кім. квартира, 32 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  1 871 $

Ціна: 48500 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 14/16 поверх
  • Ціна за м2  1 276 $

Ціна: 39000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 9/24 поверх
  • Ціна за м2  1 026 $

Ціна: 51500 $

Ціна: 95000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 1/9 поверх
  • Ціна за м2  2 209 $

Ціна: 37500 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 4/9 поверх
  • Ціна за м2  1 071 $

Ціна: 42000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  1 200 $

Ціна: 62000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  1 476 $

Ціна: 22400 $

  • 1 кім. квартира, 30 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  746 $

Ціна: 61500 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 3/7 поверх
  • Ціна за м2  1 576 $

Ціна: 151200 $

  • 1 кім. квартира, 54 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  2 800 $

Ціна: 56000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 3/18 поверх
  • Ціна за м2  1 435 $

Ціна: 44500 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 8/12 поверх
  • Ціна за м2  1 271 $

Ціна: 15499 $

  • 1 кім. квартира, 22 кв. м., 1/4 поверх
  • Ціна за м2  704 $

Ціна: 24000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 10/23 поверх
  • Ціна за м2  615 $