Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1
Підібрано 9400 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 59000 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 5/8 поверх
  • Ціна за м2  1 204 $

Ціна: 36000 $

  • 1 кім. квартира, 17 кв. м., 14/16 поверх
  • Ціна за м2  2 117 $

Ціна: 84000 $

Ціна: 59000 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 5/8 поверх
  • Ціна за м2  1 204 $

Ціна: 46900 $

Ціна: 68000 $

  • 1 кім. квартира, 32 кв. м., 4/29 поверх
  • Ціна за м2  2 125 $

Ціна: 78000 $

  • 1 кім. квартира, 31 кв. м., 8/24 поверх
  • Ціна за м2  2 516 $

Ціна: 36000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 14/14 поверх
  • Ціна за м2  857 $

Ціна: 39900 $

  • 1 кім. квартира, 29 кв. м., 8/28 поверх
  • Ціна за м2  1 375 $

Ціна: 46900 $

Ціна: 26000 $

  • 1 кім. квартира, 39,2 кв. м., 14/16 поверх
  • Ціна за м2  663 $

Ціна: 30500 $

Ціна: 66000 $

Ціна: 65200 $

Ціна: 35500 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 7/12 поверх
  • Ціна за м2  887 $

Ціна: 35795 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 5/10 поверх
  • Ціна за м2  778 $

Ціна: 72900 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 1/5 поверх
  • Ціна за м2  1 518 $

Ціна: 49000 $

  • 1 кім. квартира, 36 кв. м., 5/9 поверх
  • Ціна за м2  1 361 $

Ціна: 45000 $

  • 1 кім. квартира, 34 кв. м., 6/9 поверх
  • Ціна за м2  1 323 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 26 кв. м., 6/9 поверх
  • Ціна за м2  2 500 $

Ціна: 36000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  1 028 $