Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1
Підібрано 9400 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 65000 $

Ціна: 30500 $

Ціна: 70000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 2/3 поверх
  • Ціна за м2  1 666 $

Ціна: 75000 $

Ціна: 42500 $

  • 1 кім. квартира, 34 кв. м., 5/24 поверх
  • Ціна за м2  1 250 $

Ціна: 70000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 2/3 поверх
  • Ціна за м2  1 666 $

Ціна: 41000 $

  • 1 кім. квартира, 31 кв. м., 3/5 поверх
  • Ціна за м2  1 322 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 1/16 поверх
  • Ціна за м2  1 447 $

Ціна: 50000 $

  • 1 кім. квартира, 36 кв. м., 1/2 поверх
  • Ціна за м2  1 388 $

Ціна: 22000 $

  • 1 кім. квартира, 31 кв. м., 1/5 поверх
  • Ціна за м2  709 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  1 666 $

Ціна: 78000 $

  • 1 кім. квартира, 50 кв. м., 19/25 поверх
  • Ціна за м2  1 560 $

Ціна: 64000 $

Ціна: 39000 $

  • 1 кім. квартира, 36 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  1 083 $

Ціна: 45000 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 6/6 поверх
  • Ціна за м2  1 216 $

Ціна: 66975 $

  • 1 кім. квартира, 34 кв. м., 23/25 поверх
  • Ціна за м2  1 969 $

Ціна: 115000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 17/26 поверх
  • Ціна за м2  2 738 $

Ціна: 75000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 27/27 поверх
  • Ціна за м2  1 744 $