Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1
Підібрано 9393 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 94000 $

  • 1 кім. квартира, 52 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  1 807 $

Ціна: 29500 $

  • 1 кім. квартира, 15 кв. м., 1/5 поверх
  • Ціна за м2  1 966 $

Ціна: 43932 $

  • 1 кім. квартира, 51 кв. м., 6/6 поверх
  • Ціна за м2  861 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 5/10 поверх
  • Ціна за м2  1 666 $

Ціна: 58300 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 3/7 поверх
  • Ціна за м2  1 214 $

Ціна: 37000 $

  • 1 кім. квартира, 30 кв. м., 1/2 поверх
  • Ціна за м2  1 233 $

Ціна: 42000 $

Ціна: 99000 $

  • 1 кім. квартира, 58 кв. м., 4/15 поверх
  • Ціна за м2  1 706 $

Ціна: 75000 $

Ціна: 40000 $

Ціна: 45000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  1 046 $

Ціна: 18000 $

  • 1 кім. квартира, 11 кв. м., 3/5 поверх
  • Ціна за м2  1 636 $

Ціна: 26000 $

  • 1 кім. квартира, 19 кв. м., 2/5 поверх
  • Ціна за м2  1 368 $

Ціна: 44300 $

  • 1 кім. квартира, 28 кв. м., 3/12 поверх
  • Ціна за м2  1 582 $

Ціна: 40000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  833 $

Ціна: 20000 $

  • 1 кім. квартира, 21 кв. м., 3/3 поверх
  • Ціна за м2  952 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 9/16 поверх
  • Ціна за м2  1 309 $