Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1
Підібрано 9394 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 9/16 поверх
  • Ціна за м2  1 309 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 32,5 кв. м., 4/9 поверх
  • Ціна за м2  1 692 $

Ціна: 75000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 5/10 поверх
  • Ціна за м2  1 744 $

Ціна: 75000 $

Ціна: 76000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 7/8 поверх
  • Ціна за м2  1 727 $

Ціна: 61110 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 3/10 поверх
  • Ціна за м2  1 247 $

Ціна: 45000 $

Ціна: 45000 $

  • 1 кім. квартира, 29 кв. м., 5/9 поверх
  • Ціна за м2  1 551 $

Ціна: 107000 $

  • 1 кім. квартира, 51 кв. м., 3/26 поверх
  • Ціна за м2  2 098 $

Ціна: 40000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 12/16 поверх
  • Ціна за м2  1 142 $

Ціна: 41000 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 33 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  1 969 $

Ціна: 47000 $

  • 1 кім. квартира, 36 кв. м., 8/8 поверх
  • Ціна за м2  1 305 $

Ціна: 80000 $

  • 1 кім. квартира, 33 кв. м., 3/18 поверх
  • Ціна за м2  2 424 $

Ціна: 89900 $

  • 1 кім. квартира, 42.5 кв. м., 24/25 поверх
  • Ціна за м2  2 115 $