Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1
Підібрано 9394 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 79900 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 3/10 поверх
  • Ціна за м2  1 902 $

Ціна: 25000 $

  • 1 кім. квартира, 31.1 кв. м., 3/3 поверх
  • Ціна за м2  803 $

Ціна: 129999 $

Ціна: 37500 $

  • 1 кім. квартира, 34 кв. м., 10/16 поверх
  • Ціна за м2  1 102 $

Ціна: 68556 $

  • 1 кім. квартира, 52 кв. м., 21/28 поверх
  • Ціна за м2  1 318 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 7/9 поверх
  • Ціна за м2  1 477 $

Ціна: 66000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 6/9 поверх
  • Ціна за м2  1 534 $

Ціна: 127000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 12/25 поверх
  • Ціна за м2  2 760 $

Ціна: 60000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 10/11 поверх
  • Ціна за м2  1 395 $

Ціна: 25000 $

  • 1 кім. квартира, 31.1 кв. м., 3/3 поверх
  • Ціна за м2  803 $

Ціна: 7000 $

  • 1 кім. квартира, 31 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  225 $

Ціна: 75000 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  2 027 $

Ціна: 75000 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  2 027 $

Ціна: 68000 $