Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1
Підібрано 9394 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 68000 $

Ціна: 87500 $

  • 1 кім. квартира, 50 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  1 750 $

Ціна: 32000 $

  • 1 кім. квартира, 22 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  1 454 $

Ціна: 45360 $

Ціна: 77500 $

Ціна: 70000 $

Ціна: 32000 $

  • 1 кім. квартира, 30 кв. м., 16/26 поверх
  • Ціна за м2  1 066 $

Ціна: 62900 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 13/28 поверх
  • Ціна за м2  1 367 $

Ціна: 82000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 5/13 поверх
  • Ціна за м2  1 782 $

Ціна: 77000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 15/21 поверх
  • Ціна за м2  1 673 $

Ціна: 50998 $

  • 1 кім. квартира, 30 кв. м., 4/12 поверх
  • Ціна за м2  1 699 $

Ціна: 67255 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 2/8 поверх
  • Ціна за м2  1 401 $

Ціна: 72760 $

  • 1 кім. квартира, 51 кв. м., 4/8 поверх
  • Ціна за м2  1 426 $

Ціна: 55098 $

  • 1 кім. квартира, 36 кв. м., 3/7 поверх
  • Ціна за м2  1 530 $

Ціна: 59833 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 2/5 поверх
  • Ціна за м2  1 300 $

Ціна: 25000 $

  • 1 кім. квартира, 31 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  806 $

Ціна: 32000 $

  • 1 кім. квартира, 33 кв. м., 2/2 поверх
  • Ціна за м2  969 $

Ціна: 57000 $

  • 1 кім. квартира, 50 кв. м., 11/12 поверх
  • Ціна за м2  1 140 $

Ціна: 33000 $

  • 1 кім. квартира, 30 кв. м., 3/5 поверх
  • Ціна за м2  1 100 $