Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1
Підібрано 9393 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 54000 $

  • 1 кім. квартира, 34 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  1 588 $

Ціна: 36332 $

  • 1 кім. квартира, 24 кв. м., 5/9 поверх
  • Ціна за м2  1 513 $

Ціна: 49999 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  1 111 $

Ціна: 72000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 4/9 поверх
  • Ціна за м2  1 894 $

Ціна: 37200 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  865 $

Ціна: 79000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 4/10 поверх
  • Ціна за м2  1 795 $

Ціна: 19000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 2/8 поверх
  • Ціна за м2  475 $

Ціна: 29000 $

  • 1 кім. квартира, 54 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  537 $

Ціна: 37000 $

  • 1 кім. квартира, 30 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  1 233 $

Ціна: 35000 $

  • 1 кім. квартира, 34 кв. м., 3/3 поверх
  • Ціна за м2  1 029 $

Ціна: 42000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 5/10 поверх
  • Ціна за м2  913 $

Ціна: 72000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  1 565 $

Ціна: 61200 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 10/11 поверх
  • Ціна за м2  1 654 $

Ціна: 72000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 7/25 поверх
  • Ціна за м2  1 674 $

Ціна: 50000 $

  • 1 кім. квартира, 36 кв. м., 4/9 поверх
  • Ціна за м2  1 388 $