Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1
Підібрано 9393 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 94600 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 2/5 поверх
  • Ціна за м2  2 489 $

Ціна: 80000 $

  • 1 кім. квартира, 52 кв. м., 21/24 поверх
  • Ціна за м2  1 538 $

Ціна: 80000 $

  • 1 кім. квартира, 52 кв. м., 21/24 поверх
  • Ціна за м2  1 538 $

Ціна: 13000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 6/9 поверх
  • Ціна за м2  371 $

Ціна: 54000 $

  • 1 кім. квартира, 55 кв. м., 1/10 поверх
  • Ціна за м2  981 $

Ціна: 61900 $

Ціна: 68000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 4/10 поверх
  • Ціна за м2  1 511 $

Ціна: 32000 $

  • 1 кім. квартира, 21 кв. м., 3/4 поверх
  • Ціна за м2  1 523 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 26 кв. м., 2/3 поверх
  • Ціна за м2  2 115 $

Ціна: 74000 $

Ціна: 80000 $

Ціна: 85000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 12/15 поверх
  • Ціна за м2  1 808 $

Ціна: 15000 $

  • 1 кім. квартира, 18 кв. м., 1/5 поверх
  • Ціна за м2  833 $

Ціна: 57000 $

  • 1 кім. квартира, 33 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  1 727 $

Ціна: 56000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 5/10 поверх
  • Ціна за м2  1 400 $

Ціна: 56000 $

  • 1 кім. квартира, 36 кв. м., 7/34 поверх
  • Ціна за м2  1 555 $

Ціна: 93900 $

Ціна: 93900 $

Ціна: 87000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 6/10 поверх
  • Ціна за м2  2 485 $