Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1
Підібрано 9388 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 44000 $

  • 1 кім. квартира, 33 кв. м., 5/9 поверх
  • Ціна за м2  1 333 $

Ціна: 82834 $

  • 1 кім. квартира, 52 кв. м., 9/9 поверх
  • Ціна за м2  1 592 $

Ціна: 53000 $

Ціна: 124000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  3 263 $

Ціна: 124000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  3 263 $

Ціна: 78500 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 4/9 поверх
  • Ціна за м2  1 962 $

Ціна: 42000 $

  • 1 кім. квартира, 63 кв. м., 8/16 поверх
  • Ціна за м2  666 $

Ціна: 35000 $

  • 1 кім. квартира, 29 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  1 206 $

Ціна: 132000 $

Ціна: 96000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 23/26 поверх
  • Ціна за м2  2 232 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 75 кв. м., 14/15 поверх
  • Ціна за м2  733 $

Ціна: 33000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 2/10 поверх
  • Ціна за м2  750 $

Ціна: 32000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  711 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 12/12 поверх
  • Ціна за м2  1 145 $

Ціна: 18500 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 1/2 поверх
  • Ціна за м2  486 $

Ціна: 46000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  1 095 $

Ціна: 46000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  1 095 $