Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1
Підібрано 9400 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 84000 $

Ціна: 18000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 3/3 поверх
  • Ціна за м2  514 $

Ціна: 125000 $

  • 1 кім. квартира, 51 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  2 450 $

Ціна: 81000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 2/8 поверх
  • Ціна за м2  1 760 $

Ціна: 81000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 2/8 поверх
  • Ціна за м2  1 760 $

Ціна: 62999 $

Ціна: 19500 $

  • 1 кім. квартира, 22 кв. м., 9/9 поверх
  • Ціна за м2  886 $

Ціна: 33000 $

  • 1 кім. квартира, 31 кв. м., 6/9 поверх
  • Ціна за м2  1 064 $

Ціна: 58500 $

  • 1 кім. квартира, 31.6 кв. м., 3/5 поверх
  • Ціна за м2  1 851 $

Ціна: 55500 $

  • 1 кім. квартира, 32.6 кв. м., 9/9 поверх
  • Ціна за м2  1 702 $

Ціна: 57869 $

  • 1 кім. квартира, 51 кв. м., 6/8 поверх
  • Ціна за м2  1 134 $

Ціна: 45000 $

Ціна: 69000 $

Ціна: 56029 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 13/24 поверх
  • Ціна за м2  1 474 $

Ціна: 2483580 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 7/24 поверх
  • Ціна за м2  67 123 $

Ціна: 38000 $

Ціна: 84000 $

Ціна: 132000 $

  • 1 кім. квартира, 52 кв. м., 2/5 поверх
  • Ціна за м2  2 538 $

Ціна: 73000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 8/21 поверх
  • Ціна за м2  1 738 $