Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1
Підібрано 9400 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 84000 $

Ціна: 83550 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 9/16 поверх
  • Ціна за м2  1 705 $

Ціна: 26000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 14/16 поверх
  • Ціна за м2  666 $

Ціна: 87800 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 6/6 поверх
  • Ціна за м2  1 829 $

Ціна: 59000 $

Ціна: 67000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 2/6 поверх
  • Ціна за м2  1 595 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 3/10 поверх
  • Ціна за м2  1 625 $

Ціна: 46500 $

  • 1 кім. квартира, 50.2 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  926 $

Ціна: 46500 $

  • 1 кім. квартира, 50.2 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  926 $

Ціна: 71946 $

  • 1 кім. квартира, 39,97 кв. м., 1/8 поверх
  • Ціна за м2  1 800 $

Ціна: 52000 $

  • 1 кім. квартира, 46.5 кв. м., 1/9 поверх
  • Ціна за м2  1 118 $

Ціна: 20000 $

  • 1 кім. квартира, 31 кв. м., 2/5 поверх
  • Ціна за м2  645 $

Ціна: 113000 $

Ціна: 27000 $

  • 1 кім. квартира, 31 кв. м., 1/5 поверх
  • Ціна за м2  870 $

Ціна: 32000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 14/16 поверх
  • Ціна за м2  914 $

Ціна: 88500 $

  • 1 кім. квартира, 52 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  1 701 $

Ціна: 80000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 7/8 поверх
  • Ціна за м2  1 818 $

Ціна: 53000 $

  • 1 кім. квартира, 33 кв. м., 2/2 поверх
  • Ціна за м2  1 606 $

Ціна: 39400 $

  • 1 кім. квартира, 31 кв. м., 3/5 поверх
  • Ціна за м2  1 270 $