Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1
Підібрано 9400 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 69800 $

Ціна: 45000 $

  • 1 кім. квартира, 32 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  1 406 $

Ціна: 50000 $

  • 1 кім. квартира, 32 кв. м., 7/19 поверх
  • Ціна за м2  1 562 $

Ціна: 59900 $

Ціна: 16500 $

Ціна: 38000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 21/26 поверх
  • Ціна за м2  974 $

Ціна: 38478 $

Ціна: 60000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 1/25 поверх
  • Ціна за м2  1 395 $

Ціна: 67000 $

  • 1 кім. квартира, 30 кв. м., 2/4 поверх
  • Ціна за м2  2 233 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 28 кв. м., 3/4 поверх
  • Ціна за м2  2 321 $

Ціна: 69000 $

Ціна: 65500 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 5/9 поверх
  • Ціна за м2  1 523 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 3/10 поверх
  • Ціна за м2  1 625 $

Ціна: 56000 $

  • 1 кім. квартира, 31 кв. м., 6/6 поверх
  • Ціна за м2  1 806 $

Ціна: 54270 $

  • 1 кім. квартира, 27 кв. м., 8/12 поверх
  • Ціна за м2  2 010 $

Ціна: 66500 $

  • 1 кім. квартира, 50 кв. м., 4/20 поверх
  • Ціна за м2  1 330 $

Ціна: 50000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 2/7 поверх
  • Ціна за м2  1 428 $