Продаж квартир 3-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 3
Підібрано 6853 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 120350 $

  • 3 кім. квартира, 83 кв. м., 6/9 поверх
  • Ціна за м2  1 450 $

Ціна: 77000 $

  • 3 кім. квартира, 96 кв. м., 3/14 поверх
  • Ціна за м2  802 $

Ціна: 45000 $

  • 3 кім. квартира, 52 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  865 $

Ціна: 31500 $

  • 3 кім. квартира, 66 кв. м., 9/9 поверх
  • Ціна за м2  477 $

Ціна: 50000 $

  • 3 кім. квартира, 65 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  769 $

Ціна: 115000 $

  • 3 кім. квартира, 90 кв. м., 11/25 поверх
  • Ціна за м2  1 277 $

Ціна: 69000 $

  • 3 кім. квартира, 78.9 кв. м., 14/14 поверх
  • Ціна за м2  874 $

Ціна: 52000 $

  • 3 кім. квартира, 70 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  742 $

Ціна: 205000 $

Ціна: 85000 $

  • 3 кім. квартира, 117 кв. м., 3/10 поверх
  • Ціна за м2  726 $

Ціна: 57000 $

  • 3 кім. квартира, 77 кв. м., 3/10 поверх
  • Ціна за м2  740 $

Ціна: 65000 $

  • 3 кім. квартира, 50 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  1 300 $

Ціна: 139500 $

  • 3 кім. квартира, 85 кв. м., 11/11 поверх
  • Ціна за м2  1 641 $

Ціна: 150000 $

  • 3 кім. квартира, 90 кв. м., 9/21 поверх
  • Ціна за м2  1 666 $

Ціна: 35000 $

  • 3 кім. квартира, 62 кв. м., 9/9 поверх
  • Ціна за м2  564 $