Продаж квартир 3-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 3
Підібрано 6853 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 85000 $

  • 3 кім. квартира, 68 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  1 250 $

Ціна: 102000 $

  • 3 кім. квартира, 67 кв. м., 6/14 поверх
  • Ціна за м2  1 522 $

Ціна: 51000 $

  • 3 кім. квартира, 52 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  980 $

Ціна: 67000 $

  • 3 кім. квартира, 65 кв. м., 6/9 поверх
  • Ціна за м2  1 030 $

Ціна: 129000 $

  • 3 кім. квартира, 86 кв. м., 6/9 поверх
  • Ціна за м2  1 500 $

Ціна: 55000 $

  • 3 кім. квартира, 69 кв. м., 3/10 поверх
  • Ціна за м2  797 $

Ціна: 89128 $

  • 3 кім. квартира, 72 кв. м., 6/16 поверх
  • Ціна за м2  1 237 $

Ціна: 46500 $

  • 3 кім. квартира, 67 кв. м., 2/10 поверх
  • Ціна за м2  694 $

Ціна: 153000 $

  • 3 кім. квартира, 80 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  1 912 $

Ціна: 145000 $

  • 3 кім. квартира, 85 кв. м., 2/10 поверх
  • Ціна за м2  1 705 $

Ціна: 144000 $

  • 3 кім. квартира, 86.8 кв. м., 1/9 поверх
  • Ціна за м2  1 658 $

Ціна: 53000 $

  • 3 кім. квартира, 56 кв. м., 1/5 поверх
  • Ціна за м2  946 $

Ціна: 27000 $

Ціна: 49500 $

  • 3 кім. квартира, 57 кв. м., 1/5 поверх
  • Ціна за м2  868 $

Ціна: 128000 $

  • 3 кім. квартира, 106 кв. м., 10/12 поверх
  • Ціна за м2  1 207 $

Ціна: 183000 $

  • 3 кім. квартира, 83 кв. м., 21/24 поверх
  • Ціна за м2  2 204 $