Продаж квартир 3-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 3
Підібрано 6853 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 120000 $

  • 3 кім. квартира, 85 кв. м., 16/22 поверх
  • Ціна за м2  1 411 $

Ціна: 240000 $

  • 3 кім. квартира, 103 кв. м., 7/9 поверх
  • Ціна за м2  2 330 $

Ціна: 105000 $

  • 3 кім. квартира, 97 кв. м., 6/10 поверх
  • Ціна за м2  1 082 $

Ціна: 47000 $

  • 3 кім. квартира, 59 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  796 $

Ціна: 30000 $

  • 3 кім. квартира, 54 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  555 $

Ціна: 63500 $

  • 3 кім. квартира, 53 кв. м., 15/24 поверх
  • Ціна за м2  1 198 $

Ціна: 120000 $

  • 3 кім. квартира, 85 кв. м., 16/22 поверх
  • Ціна за м2  1 411 $

Ціна: 65000 $

  • 3 кім. квартира, 90 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  722 $

Ціна: 69000 $

  • 3 кім. квартира, 69 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  1 000 $

Ціна: 58000 $

  • 3 кім. квартира, 74 кв. м., 12/16 поверх
  • Ціна за м2  783 $

Ціна: 100000 $

  • 3 кім. квартира, 72 кв. м., 2/10 поверх
  • Ціна за м2  1 388 $

Ціна: 65000 $

Ціна: 140000 $

  • 3 кім. квартира, 101 кв. м., 4/8 поверх
  • Ціна за м2  1 386 $

Ціна: 95000 $

  • 3 кім. квартира, 100 кв. м., 6/25 поверх
  • Ціна за м2  950 $

Ціна: 79000 $

  • 3 кім. квартира, 75 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  1 053 $

Ціна: 72000 $

  • 3 кім. квартира, 72 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  1 000 $