Продаж квартир 3-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 3
Підібрано 6853 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 125000 $

  • 3 кім. квартира, 56 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  2 232 $

Ціна: 20000 $

  • 3 кім. квартира, 54 кв. м., 1/5 поверх
  • Ціна за м2  370 $

Ціна: 22000 $

Ціна: 57000 $

  • 3 кім. квартира, 77 кв. м., 3/10 поверх
  • Ціна за м2  740 $

Ціна: 157000 $

  • 3 кім. квартира, 105 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  1 495 $

Ціна: 50000 $

  • 3 кім. квартира, 63 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  793 $

Ціна: 119900 $

  • 3 кім. квартира, 97 кв. м., 4/4 поверх
  • Ціна за м2  1 236 $

Ціна: 112000 $

  • 3 кім. квартира, 84 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  1 333 $

Ціна: 115000 $

  • 3 кім. квартира, 92 кв. м., 11/12 поверх
  • Ціна за м2  1 250 $

Ціна: 87000 $

  • 3 кім. квартира, 66 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  1 318 $

Ціна: 50000 $

  • 3 кім. квартира, 65 кв. м., 4/9 поверх
  • Ціна за м2  769 $

Ціна: 93500 $

  • 3 кім. квартира, 58 кв. м., 3/14 поверх
  • Ціна за м2  1 612 $

Ціна: 110000 $

  • 3 кім. квартира, 69 кв. м., 5/14 поверх
  • Ціна за м2  1 594 $

Ціна: 126000 $

  • 3 кім. квартира, 79 кв. м., 3/10 поверх
  • Ціна за м2  1 594 $

Ціна: 163000 $

  • 3 кім. квартира, 63 кв. м., 7/8 поверх
  • Ціна за м2  2 587 $

Ціна: 259000 $

  • 3 кім. квартира, 143 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  1 811 $