Продаж квартир 3-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 3
Підібрано 6853 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 48500 $

  • 3 кім. квартира, 68 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  713 $

Ціна: 36000 $

  • 3 кім. квартира, 66 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  545 $

Ціна: 77000 $

  • 3 кім. квартира, 65 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  1 184 $

Ціна: 199000 $

  • 3 кім. квартира, 89 кв. м., 22/24 поверх
  • Ціна за м2  2 235 $

Ціна: 49000 $

  • 3 кім. квартира, 70 кв. м., 11/16 поверх
  • Ціна за м2  700 $

Ціна: 40000 $

  • 3 кім. квартира, 62 кв. м., 1/9 поверх
  • Ціна за м2  645 $

Ціна: 350000 $

Ціна: 52000 $

  • 3 кім. квартира, 70 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  742 $

Ціна: 95000 $

  • 3 кім. квартира, 65 кв. м., 11/12 поверх
  • Ціна за м2  1 461 $

Ціна: 84600 $

  • 3 кім. квартира, 99 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  854 $

Ціна: 70000 $

  • 3 кім. квартира, 48 кв. м., 1/5 поверх
  • Ціна за м2  1 458 $

Ціна: 225000 $

Ціна: 65000 $

Ціна: 399999 $

  • 3 кім. квартира, 127 кв. м., 7/14 поверх
  • Ціна за м2  3 149 $

Ціна: 157000 $

  • 3 кім. квартира, 105 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  1 495 $

Ціна: 53800 $

  • 3 кім. квартира, 63.5 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  847 $