Продаж квартир 3-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 3
Підібрано 6853 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 60000 $

  • 3 кім. квартира, 60.5 кв. м., 1/5 поверх
  • Ціна за м2  991 $

Ціна: 109000 $

  • 3 кім. квартира, 93 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  1 172 $

Ціна: 107000 $

  • 3 кім. квартира, 73 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  1 465 $

Ціна: 54500 $

  • 3 кім. квартира, 58 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  939 $

Ціна: 280000 $

  • 3 кім. квартира, 72 кв. м., 4/6 поверх
  • Ціна за м2  3 888 $

Ціна: 12000 $

  • 3 кім. квартира, 62 кв. м., 2/2 поверх
  • Ціна за м2  193 $

Ціна: 97000 $

  • 3 кім. квартира, 57 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  1 701 $

Ціна: 95000 $

  • 3 кім. квартира, 75 кв. м., 14/14 поверх
  • Ціна за м2  1 266 $

Ціна: 69000 $

  • 3 кім. квартира, 57 кв. м., 3/4 поверх
  • Ціна за м2  1 210 $

Ціна: 181666 $

  • 3 кім. квартира, 105 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  1 730 $

Ціна: 137160 $

  • 3 кім. квартира, 91 кв. м., 3/5 поверх
  • Ціна за м2  1 507 $

Ціна: 99990 $

  • 3 кім. квартира, 90 кв. м., 3/4 поверх
  • Ціна за м2  1 111 $

Ціна: 330000 $

Ціна: 95000 $

  • 3 кім. квартира, 69 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  1 376 $

Ціна: 78000 $

  • 3 кім. квартира, 53 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  1 471 $

Ціна: 75000 $

  • 3 кім. квартира, 62 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  1 209 $