Продаж квартир 3-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 3
Підібрано 6853 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 129000 $

  • 3 кім. квартира, 72 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  1 791 $

Ціна: 43000 $

  • 3 кім. квартира, 61 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  704 $

Ціна: 70000 $

  • 3 кім. квартира, 87 кв. м., 7/14 поверх
  • Ціна за м2  804 $

Ціна: 45000 $

Ціна: 195000 $

  • 3 кім. квартира, 118 кв. м., 10/24 поверх
  • Ціна за м2  1 652 $

Ціна: 143767 $

  • 3 кім. квартира, 99 кв. м., 2/5 поверх
  • Ціна за м2  1 452 $

Ціна: 74000 $

Ціна: 69000 $

  • 3 кім. квартира, 82 кв. м., 6/10 поверх
  • Ціна за м2  841 $

Ціна: 73200 $

  • 3 кім. квартира, 95 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  770 $

Ціна: 99000 $

  • 3 кім. квартира, 105 кв. м., 5/11 поверх
  • Ціна за м2  942 $

Ціна: 79900 $

  • 3 кім. квартира, 67 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  1 192 $