Продаж квартир 3-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 3
Підібрано 6836 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 88000 $

  • 3 кім. квартира, 76 кв. м., 4/6 поверх
  • Ціна за м2  1 157 $

Ціна: 150000 $

  • 3 кім. квартира, 89 кв. м., 20/27 поверх
  • Ціна за м2  1 685 $

Ціна: 52000 $

Ціна: 150000 $

  • 3 кім. квартира, 90 кв. м., 9/14 поверх
  • Ціна за м2  1 666 $

Ціна: 96000 $

  • 3 кім. квартира, 54 кв. м., 2/11 поверх
  • Ціна за м2  1 777 $

Ціна: 250000 $

  • 3 кім. квартира, 134 кв. м., 4/4 поверх
  • Ціна за м2  1 865 $

Ціна: 73000 $

  • 3 кім. квартира, 61 кв. м., 1/9 поверх
  • Ціна за м2  1 196 $

Ціна: 135000 $

  • 3 кім. квартира, 72 кв. м., 11/12 поверх
  • Ціна за м2  1 875 $

Ціна: 83000 $

  • 3 кім. квартира, 64 кв. м., 1/6 поверх
  • Ціна за м2  1 296 $

Ціна: 51000 $

  • 3 кім. квартира, 68,8 кв. м., 4/9 поверх
  • Ціна за м2  741 $

Ціна: 76000 $

  • 3 кім. квартира, 73 кв. м., 6/6 поверх
  • Ціна за м2  1 041 $

Ціна: 175000 $

Ціна: 114500 $

  • 3 кім. квартира, 82 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  1 396 $

Ціна: 98000 $

  • 3 кім. квартира, 106 кв. м., 6/10 поверх
  • Ціна за м2  924 $

Ціна: 40000 $

  • 3 кім. квартира, 41 кв. м., 1/1 поверх
  • Ціна за м2  975 $

Ціна: 49900 $

  • 3 кім. квартира, 58 кв. м., 2/2 поверх
  • Ціна за м2  860 $