Продаж квартир 3-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 3
Підібрано 6836 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 47000 $

  • 3 кім. квартира, 72 кв. м., 9/9 поверх
  • Ціна за м2  652 $

Ціна: 95000 $

  • 3 кім. квартира, 89 кв. м., 7/12 поверх
  • Ціна за м2  1 067 $

Ціна: 63000 $

  • 3 кім. квартира, 70 кв. м., 2/10 поверх
  • Ціна за м2  900 $

Ціна: 95000 $

  • 3 кім. квартира, 77 кв. м., 4/16 поверх
  • Ціна за м2  1 233 $

Ціна: 58400 $

  • 3 кім. квартира, 80 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  730 $

Ціна: 70000 $

  • 3 кім. квартира, 48 кв. м., 1/5 поверх
  • Ціна за м2  1 458 $

Ціна: 75000 $

  • 3 кім. квартира, 77 кв. м., 12/26 поверх
  • Ціна за м2  974 $

Ціна: 84000 $

  • 3 кім. квартира, 84 кв. м., 7/11 поверх
  • Ціна за м2  1 000 $

Ціна: 41000 $

  • 3 кім. квартира, 56 кв. м., 4/4 поверх
  • Ціна за м2  732 $

Ціна: 70000 $

  • 3 кім. квартира, 71 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  985 $

Ціна: 18000 $

  • 3 кім. квартира, 69 кв. м., 9/9 поверх
  • Ціна за м2  260 $

Ціна: 45000 $

  • 3 кім. квартира, 67 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  671 $

Ціна: 49000 $

  • 3 кім. квартира, 70 кв. м., 9/9 поверх
  • Ціна за м2  700 $

Ціна: 53000 $

  • 3 кім. квартира, 67 кв. м., 1/9 поверх
  • Ціна за м2  791 $

Ціна: 67000 $

  • 3 кім. квартира, 75 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  893 $